Zoga Face Integration

Integracja Strukturalna w obrębie mięśni mimicznych dekoltu i czepca.

Zoga Face Integration (Integracja strukturalna) jest rodzajem zaawansowanego masażu, który likwidując napięcia mięśniowo-powięziowe w obrębie głowy i dekoltu przywraca twarzy symetrię, modeluje i spektakularnie odmładza. Jest to absolutna nowość na Polskim rynku i świetne narzędzie dla każdego kto preferuje skuteczne i naturalne metody odmładzania. Metoda jest uzupełnieniem fenomenalnej terapii Integracji Strukturalnej Anatomy Trains.

Joanna K Fizjoterapeuta

Celem Zogi Face Integration jest normalizacja napięcia mięśniowo-powięziowego obszaru dekoltu, czepca i mięśni mimicznych. Poprawia to przepływ limfy i krążenia tkankowego, a finalnie odmładza twarz. Zabieg rewelacyjnie zmniejsza napięciowe bóle migrenowe, wygładza zmarszczki mimiczne oraz ujędrnia tkanki. Przywrócenie naturalnej symetrii twarzy sprawia też, że wyglądamy atrakcyjniej – po prostu stajemy się ładniejsi. Przy regularnym korzystaniu z Zogi Face poprawia się także cała nasza sylwetka, korygują się skrzywienia i wady postawy.

 

Jak Ci pomożemy?

Terapeuta znajdując źródła napięcia mięśni mimicznych – rozluźnia je, umożliwiając im przyjęcie ich naturalnej pozycji i przywrócenie właściwych funkcji struktur kostnych. Powoduje to przywrócenie prawidłowych ustawień twarzy, bardzo wyraźną poprawę symetrii, a na poziomie skóry – ujędrnienie, wygładzenie i odpowiednie napięcie.

 

O metodzie

Zoga Face Integration to metoda manipulacji mięśniami mimicznymi i strukturami mięśniowo-powięziowymi w obrębie czepca, dekoltu i szyi. Metoda jest uzupełnieniem terapii Integracji Strukturalnej Anatomy Trains. Proces integracji strukturalnej składa się z 12 sesji terapeutycznych, podczas których zajmujemy się równoważeniem kolejnych partii ciała. W ramach metody Zoga Face Integrtion pracujemy m.in.  w ustach nad zrównoważeniem stawów skroniowo-żuchwowych, nad dnem ust, językiem, mięśniami skrzydłowymi, żwaczami, połączeniem głowy z szyją przez głębokie mięśnie potyliczne i wykonujemy wiele innych interwencji nakierowanych na tę okolicę ciała. Taśmy mięśniowo-powięziowe tworzą system tensegracyjny ciała, który pozwala nam dystrybuować napięcie pomiędzy różnymi częściami ciała i stale negocjować pozycję ciała względem grawitacji. Mięśnie mimiczne i twarz nie są oddzielone od reszty ciała, więc podlegają tym samym zależnościom.

Wskazania do zabiegu

Zmęczenie, stany napięciowe, starzenie się twarzy i pogorszenie wyglądu, opuchnięcia i wiotczenie skóry, bóle migrenowe.

Spodziewane efekty

– Wyszczuplenie i wymodelowanie problematycznych obszarów (chomiczki, opuchnięcia, podwójny podbródek)

– Konturowanie owalu twarzy

– Likwidacja efektu zwiotczenia skóry

– Uzyskanie efektywnego drenażu limfatycznego;

– Odżywienie, ujędrnienie i dotlenienie skóry

– Przypływ energii i sił witalnych i dobry nastrój

 

Przeciwskazania

  • Stany zapalne skóry
  • Stany zapalne organizmu- gorączka
  • Przerwana ciągłość naskórka
  • Cera naczyniowa
  • Stany ropne około zębowe, ekstrakcja zęba 2 tygodnie, implant zęba 2 miesiące
  • Trądzik różowaty w fazie zaostrzeń
  • Nowotwory
  • Zabiegi medycyny estetycznej (kwas hialuronowy  i inne wypełniacze ok. 2-3 miesiące, botoks 2 tyg, nici liftingujące 6 miesięcy

 

Cena terapii pojedynczego seansu ZOGA FACE INTEGRATION  75 min 300 zł

Cena terapii pojedynczego sensu ZOGA FACE INTEGRAL z liftingiem twarzy 90 min 500 zł

 

Nasi specjaliści w wykonujący ten zabieg

Joanna K
Joanna K Fizjoterapeuta

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Oferujemy najwyższą jakość usług
W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści
Posiadamy najnowszy sprzęt oraz najlepsze kosmetyki
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt